Нові віхи співпраці!

З метою формування у здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Експертна оцінка землі та нерухомого майна», спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», навичок у координуванні точок знімальної основи та зйомки геопросторових об’єктів, кафедра економічної експертизи та землевпорядкування навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури ЗУНУ уклала договір про партнерство і співпрацю із ФОП Іриною Іванченко, яка надає послуги доступу до мережі перманентних референтних базових станції «IVI-net».
Ця мережа забезпечує доступ до потоків диференційних корекцій глобальних навігаційних супутникових систем (GNSS) за технологією реального часу (RTK).
Серед інших послуг, які надає ФОП:
–    проєктування, впровадження, супровід проєктів з моніторингу зсувів, деформацій на основі комплексу Trimble® 4D Control™;
–    встановлення референцних GNSS станцій та GNSS мереж, розробка відповідних проєктів та впровадження під ключ;
–    встановлення метеостанцій (Vaisala та Paroscientific) разом з GNSS станціями, синхронізація роботи, створення спільного масиву даних: генерування даних GNSS+Meteo у форматі Rinex, генерування метеоданих у форматах BUFR, GRIB (v2) від мережі сенсорів, генерування даних щодо стану іоносфери, тропосфери (IPW, TEC тощо);
–    ремонт GNSS обладнання, контролерів, метеостанцій, оновлення програмного забезпечення GNSS плат (прошивка).