Сьогодні 10.12. 2020 року на кафедрі економічної експертизи і землевпорядкування було проведено засідання гуртка «Сучасний геодезист» (у дистанційній формі на платформі Zoom). На засіданні було обговорено нову емблему кафедри та затверджено новий статут гуртка. Керівником гуртка призначено к.т.н., доцента кафедри Вітрового Андрія Орестовича, а голово гуртка студентку групи ГЗ-21 Білінкевич Марію. Також було прийнято рішення залучити членів гуртка до роботи 1-шої Міжнародної міждисциплінарної наукової інтернет-конференції студентів «Актуальні питання економіки та землеустрою», яка відбудеться 29 січня 2021 р. Студенти запропонували до початку конференції провести засідання гуртка у формі круглого столу для обговорення поданих тез на конференцію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Студентський науковий гурток «Комп’ютерна графіка»

Відбулось засідання студентського науковий гурток «Комп’ютерна графіка».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Студентський науковий гурток «Земля в порядку»
          Науковий гурток «Земля в порядку» було створено в 2019 році із студентами геодезистами та оцінювачами землі факультету аграрної економіки та менеджменту.
           З метою  полиглибленого вивчення  професійної діяльності студентів як майбутніх працівників своєї справи,  підготовки фахівців для реалізації різного роду проектів землеустрою, проведення природоохоронних заходів, ознайомлення із сучасними технологіями та їх використання у  повсякденному житті, а також  для дискусій на засадах різних законопроектів які приймає ВР України що до земельної реформи та ринку землі.

Активна наукова робота студентів ведеться у формі студентських наукових гуртків під керівництвом викладачів кафедри, а саме:

 

Науковий гурток «Land-U»  функціонує з 9.04. 2019 р. Його роботою керує к.е.н., доцент Волошин Р.В. Студенти гуртка вивчають актуальні питання землеустрою, правового забезпечення земельних відносин та кадастру. Учасники гуртка публікують результати своєї роботи на сторінці у соціальній мережі Facebook, приймають участь у науково-практичних конферецнціях, семінарах, організовують проведення відкритих лекцій та ділових ігор, а також зустрічей із практиками сфери геодезії, землеустрою та правового супроводу земельних відносин.