Програми стажування і міжнародного обміну студентів

   Велике значення у сучасному економічному розвитку нашої країни має її інтеграція в світове товариство. Завдяки плідній співпраці інституту  та Асоціації зі співробітництва в галузі екології, сільського господарства та розвитку села в Східній Європі „АПОЛЛО”, програмам Німецької Служби Академічних обмінів (ДААД),  Міністерства захисту прав споживачів, продовольства і сільського господарства та Німецького Селянського Союзу, Уряду Великобританії з питань молодіжного руху і культурного обміну HORS (GB), „Agroimpuls”, „WorkandTravel” та ін. студенти денної форми навчання щорічно проходять стажування за кордоном. Крім роботи та мовної практики, студенти вивчають нові технології ведення сільського господарства, знайомляться з культурою іншої країни, з методами ведення бізнесу, а також із потенційними роботодавцями.

   Така співпраця надає прекрасні можливості для набуття практичних навиків на сільськогосподарських підприємствах країн Європи, США і Канади, сприяє активній участі у спільних бізнес-проектах, навчальних семінарах, тренінгах, успішному просуванні на шляху гідної праці в Україні.

   Міжнародна співпраця інституту  показником його зрілості, високого рівня освітніх послуг, який визнано і підтримано закордонними колегами, гнучкості підготовки кадрів, орієнтованої на першочергові потреби держави.

 

 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту
 НІМЕЧЧИНА APOLLO e.V. Асоціація зі співробітництва в галузі екології, сільського господарства і розвитку села у Східній Європі
Schorlemer Stiftung des Deutschen Bauern-verbandes e.V. Програма підготовки спеціалістів сільського господарства і фермерів Міністерства захисту прав споживачів, продовольства і сільського господарства та Німецького Селянського Союзу
 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту  НІДЕРЛАНДИ SUSP – Програма міжнародного обміну призначена для студентів аграрного профілію підготовки та поєднує професійне стажування і культурний обмін – студент проживає в родині фермера 3-18 місяців. Під час перебування в Нідерландах стажист бере участь у навчальних семінарах і після завершення програми міжнародного обміну SUSP  отримує сертифікат.
 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту

ШВЕЙЦАРІЯ Agroimpuls (Агроімпульс) – державна організація, яку координує Швейцарський селянський союз і яка займається соціальними та освітніми проектами. Агроімпульс організовує практику для студентів аграрних університетів, які зацікавлені у поглибленні теоретичних знань і набутті практичних навиків сільсько-господарського виробництва на овочівницьких і тваринницьких підприємствах в німецькомовних кантонах Швейцарії.

 

 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту КАНАДА IRE Canada – Сільськогосподарське стажування в Канаді – це досвід роботи для молодих людей віком 19-28 років, в яких є достатньо практичного досвіду в аграрній індустрії та які хочуть розширити свої знання і світогляд. Класичні програми: 1) 3 місяці («сезонна»); 2) 7-8 місяців; 3) 12 місяців. Для хлопців обов’язкове знання та вміння оперувати сільськогосподарською технікою.
 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту ВЕЛИКОБРИТАНІЯ Harvesting Opportunity Permit Scheme (HOPS) Програма уряду Великобританії з питань молодіжного руху і культурного обміну організовує стажування на підприємствах Англії та Шотландії. Вона дозволяє проходити практику від 3-х до 6-ти місяців. У програмі HOPS можуть брати участь студенти лише стаціонарної форми навчання (крім студентів п’ятого курсу).
 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту  ІСПАНІЯ Asociacion de Empresarios del Turismo y Comercio en Valencia. Міжнародна програма студентського обміну, реалізована на базі аграрних і туристичних підприємств Валенсії. Якісна система моніторингу та настав-ництва. Підсумкова атестація. Багаторічний досвід роботи як  приймаючої сторони – www.aetcv.es
e-mail: comunicacion [at]aetcv.es
 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту  ФРАНЦІЯ Amitié Sans Frontières – Асоціація «Дружба без кордонів». Програма навчальної практики для аграрних спеціальностей українських університетів. В рамках співпраці студенти 2-3 курсів навчання отримують можливість пройти двомісячне стажування (вересень-жовтень) в виноградарських, виноробних, тваринницьких та інших підприємствах аграрного сектора провінції Бургундія.
 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту ПОЛЬША Central European Academy Studies and Certification (CEASC)
Фундація CEASC  у співпраці з Бюро професійної активізації (BAZ) і Академічним інкубатором підприємництва (AIP) в рамках проекту «BusinessWeek» – стажування «Вихід на сучасний ринок праці ЄС» для студентів ІІ-V курсів. Мета – формування навичок у сфері пошуку першого місця роботи на глобальному ринку праці ЄС.
 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту  ШВЕЦІЯ IRWE – «Міжнародні аграрні обміни» Аграрне стажування терміном від 3 до 18 місяців для студентів та випускників аграрних закладів освіти віком до 29 років зі знанням англійської мови – у теплицях, що вирощують квіти, суницю, полуницю, огірки, помідори, декоративні рослини та спеції; на змішаних фермах, які вирощують злакові культури та овочі на відкритому ґрунті; у галузі садівництва Швеції.
 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту  ФІНЛЯНДІЯ Center for International mobility Програма міжнародного обміну CIMO призначена для студентів аграрних спеціальностей українських університетів, в межах якої надається можливість стажування на провідних підприємствах галузей птахівництва, овочівництва і квітникарства захищеного ґрунту, свинарства та молочного тваринництва Фінляндії терміном від 3-х до 12 місяців.
 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту АВСТРАЛІЯ BIBBER INTERNATIONAL – Програма стажування для студентів і випускників зі знанням англійської мови до 29 років терміном на 3 місяці на виноробних підприємствах південної частини Австралії
IRE INTERNATIONAL RURAL EXCHANGE 12-місячна програма міжнародного обміну студентів, реалізована у формі виробничого стажування в сільськогосподарському секторі економіки Австралії.
  GLOBAL International Cultural Exchange (ICE) Спеціальні програми міжнародного культурного обміну для молоді та студентів. ICE – це можливість подорожувати країнами світу, проживати в сімейному колі родин США, Німеччини, Англії, Шотландії, Японії, Австралії, Австрії, Італії; удосконалити знання іноземної мови; працювати у сфері аграрного і туристичного бізнесу.
 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту  США Worldwide farmers exchange – Виробнича практика в агросекторі США до 12 міс.
Mast international – Програма міжнародного обміну Університету штату Міннесота
Work&Travel – Програма міжнародного обміну з терміном перебування у США від 2-х до 4-х місяців під час літніх канікул. Communication for agriculture – Виробнича практика в провідних агропромислових компаніях США терміном 3-12 місяців.
 Програми стажування і міжнародного обміну студентів факультету аграрної економіки та менеджменту  ДАНІЯ Young Farmers Association – Проект розвитку фермерства в Україні передбачає реалізацію двох програм: «Навчання та практика в Данії», «Стажування на сільськогосподарських фермах Данії» Travel to Farm – Співпраця за програмою полягає у стажуванні студентів аграрного профілю підготовки у підприємствах сільськогосподарського сектора економіки Данії протягом 12 місяців