Круглий стіл «Експертне дослідження землі та нерухомого майна»

Нещодавно колективом кафедри економічної експертизи та землевпорядкування Західноукраїнського національного університету було проведено круглий стіл «Експертне дослідження землі та нерухомого майна». Серед співорганізаторів: Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області, ПрАТ «Українська Міжбанківська Валютна Біржа», ТОВ «Зеніт експерт», ТОВ «СМП Геодезія».

На зустрічі були обговорені питання щодо публічних закупівель, землевпорядних, топографо-геодезичних та оціночних робіт землі та об’єктів нерухомості.

Із вітальним словом виступив завідувач кафедри економічної експертизи та землевпорядкування д.е.н., проф. Борис Олегович Язлюк, попередньо передавши усім присутнім вітання від ректора Західноукраїнського національного університету проф. Оксани Миронівни Десятнюк!

Далі до слова були запрошені:

1)    Маслій Галина Василівна – завідувач відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних, екологічних досліджень та оціночної діяльності Тернопільського НДЕКЦ МВС України;

2)    Дерень Ірина Ігорівна – судовий експерт сектору будівельних, земельних, екологічних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних, екологічних досліджень та оціночної діяльності Тернопільського НДЕКЦ МВС України;

3)    Штангрет Роман Олегович – судовий експерт сектору будівельних, земельних, екологічних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних, екологічних досліджень та оціночної діяльності Тернопільського НДЕКЦ МВС України;

4)    Кузь Іван Іванович – начальник Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Також до обговорення долучились практики, стейкхолдери та студенти.

За результатами круглого столу учасники отримали сертифікати про участь.