І Всеукраїнська науково-практична конференція «Експертна оцінка землі та нерухомого майна: від теорії до практики»

05.12.2023р. у Західноукраїнському національному університеті кафедрою економічної експертизи та землевпорядкування навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури було проведено І Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Експертна оцінка землі та нерухомого майна: від теорії до практики», яка присвячена всесвітньому дню ґрунтів, проголошеному Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН і проходила в онлайн-режимі на платформі ZOOM.
Проблематика конференції пов’язана із землекористуванням та землеустроєм як інструментами сталого розвитку територій, геодезією, ринком землі, експертною оцінкою землі та нерухомого майна, захистом ґрунтів і особливостями землекористування в умовах військового стану.

Із вітальним словом виступили:  проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Микола Дивак; голова правління Міжбанківської валютної біржі, доцент кафедри економічної експертизи та землевпорядкування, доктор економічних наук, професор Анатолій Гулей; завідувач кафедри економічної експертизи та землевпорядкування, доктор економічних наук, професор Борис Язлюк. 

У конференції взяло участь близько ста осіб: студенти, аспіранти, практики та професорсько-викладацький колектив ЗУНУ. Також були запрошені науковці провідних ЗВО України, серед них: завідувач кафедри управління земельними ресурсами факультету економічних наук Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, доктор технічних наук, професор Лев Перович; професор кафедри землеустрою та кадастру Одеської державної академії будівництва та архітектури, доктор економічних наук Тетяна Калина; завідувач кафедри управління земельними ресурсами, геодезії та кадастру Державного біотехнологічного університету, м. Харків, доктор економічних наук, професор Ірина Кошкалда; начальник Головного управління Держгеокадстру в Тернопільській області, кандидат економічних наук Іван Кузь; доцент кафедри геодезії та землеустрою Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, кандидат економічних наук Ірина Боднарчук; викладач вищої кваліфікованої категорії, викладач-методист ВСП «Бучацький фаховий коледж Закладу вищої освіти “Подільський державний університет”» Любов Пендзей.  

За результатами роботи конференції були опубліковані тези доповідей. Присутні отримали сертифікати про участь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *