Науково-дослідна робота

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Кафедра економічної експертизи та землевпорядкування тісно співпрацює із різними міжнародними програмами обміну та стажування студентами, зокрема: APOLLO e.V. (ФРН), Сільськогосподарській програмі університету Міннесоти (США), Програмі підготовки спеціалістів сільського господарства і фермерів (ФРН) та інших. Відповідно до цього, навчаючись у нас, Ви матимете можливість стажуватися в Німеччині, Данії, Швейцарії, Нідердандах, США та інших країнах.

 

НАШІ УСПІХИ І ГАРМОНІЙНИЙ РОЗВИТОК

Наші студенти та наші випускники – це наша гордість. Серед них, багато переможців предметних олімпіад та конкурсів наукових робіт, що підтверджує високий рівень підготовки на кафедрі. Серед наших випускників багато керівників, науковців, спеціалістів у сфері економіки, менеджменту, бізнесу, юриспруденції, природокористування та еколого-природоохоронної діяльності.

Навчання на кафедрі економічної експертизи та землевпорядкування не обмежується навчальними аудиторіями. Наші студенти мають можливості для гармонійного розвитку особистості. Вони займаються у численних спортивних секціях (футбол, баскетбол, гандбол, волейбол, настільний теніс, важка та легка атлетика, інші види спорту), гуртках художньої самодіяльності, приймають участь у творчих та культурно-масових заходах в межах та поза межами Університету. Працівники кафедри економіки біоресурсів та природокористування організовують та забезпечують сприяння у проведенні навчальних та пізнавальних екскурсій на передові підприємства та установи регіону, в природно-заповідні та визначні культурно-історичні місця України.