Кафедра активно співпрацює з такими установами й організаціями:

Тернопільська регіональна філія ДП «Центр державного земельного кадастру»; ТОВ «Галицькі землі»; КП «Земельно-кадастрове бюро»; ТОВ «БМК Експерт»; Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області; ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»; ТОВ «Зеніт Експерт»; Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр; ТОВ «СМП Геодезія».

Стейкхолдери кафедри економічної експертизи та землевпорядкування:

Осійчук Андрій Володимирович – директор Тернопільської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру»; Романський Микола Миколайович – директор ТОВ «Галицькі землі»; Грицай Ігор Михайлович – директор КП «Земельно-кадастрове бюро»; Боровий Володимир Модестович – директор ТОВ «БМК Експерт»; Кузь Іван Іванович – начальник Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області; Шмігель Андрій Борисович – директор ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»; Підгородецький Вадим Володимирович – директор ТОВ «Зеніт Експерт»; Шрамко Олександр Михайлович – директор Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру; Костів Михайло Дмитрович – директор ТОВ «СМП Геодезія».

Кафедра реалізує міжнародну співпрацю із зарубіжними партнерами:

Державний університет ім. Шимона Шимоновича в Замості (Республіка Польща), Аграрний університет ім. Гуго Коллонтая в Кракові (Республіка Польща), у яких студенти мають можливість проходити семестрове навчання та стажування.